Planuoju keliauti kemperiu. Smulkmenos, kurių reikia nepamiršti

Kelionės kemperiu yra nuostabus nuotykis, kuris ne tik padės pažinti naujus kraštus, tačiau taip pat ir atrasti naujas patirtis, kurios leis pasisemti gyvenimo džiaugsmo. Tiesa, planuojantiems dideles keliones kemperiais labai svarbu pasirūpinti svarbiausiais kemperio aksesuarais, kurių reikia, kad tos kelionės būtų tik pačios smagiausios, tačiau tuo pačiu – labai patogios. Aptarsime kelis be kurių neturėtumėte važiuoti nei iš vietos.

GPS sistema yra būtina ir keista, kad iki šiol yra žmonių, kurie keliauja be jos. Žinoma, naudojantis internetu, Google maps‘ais galima gana neblogai matyti kelią, kuris veda tikslo link. Tačiau tokiuose žemėlapiuose dažniausiai nėra sužymėti patys mažiausi keliukai. Tokie, kurie labiausiai verti Jūsų dėmesio, juolab, tokie, kurie  gali užtikrinti greitesnį tikslo pasiekimą. Štai todėl geriausia įsigyti sistemą ir tuo pačiu konkrečios šalies žemėlapius.

Žinoma, patogesnei kelionei taip pat yra būtinas nešiojamas internetas, kuris padeda užtikrinti, kad tiek pačios ilgiausios, tiek trumpos kelionės bus labai patogios. Svarbiausia rinktis tokį interneto planą, kuris galioja atitinkamai pagal Jūsų kelionės tikslą. Geriausia – kai tinklas puikiai veikia visoje Europoje arba visame pasaulyje tiek, kiek tai yra įmanoma.

Patogesniam keliavimui taip pat šiais laikais yra būtini powerbank‘ai, kurie pasirūpina, kad visos išmaniosios technologijos veiktų tada, kai Jums to reikia. Žinoma, geriausia pirkti tokį, kuris yra didesnės talpos, daugiau pakrauna, tinka ne tik telefonui, tačiau ir kompiuterio pakrovimui.

Jeigu keliaujate labai ilgai ir planuojate atostogauti mėnesius – tokiu atveju būtinai su savimi turėtumėte pasiimti ir TV su antena. Tai puiki galimybė matyti filmus ir laidas nepriklausomai nuo to, kurioje vietoje esate. Taip pat siūlome vežtis ir kompiuterius. Būdami toli nuo Lietuvos – galėsite matyti lietuviškas laidas.

Patogesnei ir saugesnei kelionei taip pat rekomenduojami parking sensoriai. Jie padės prisiparkuoti teisingai, saugiai važiuoti siaurais keliais.  Ši kemperio įranga gali atrodyti kaip smulkmena, tačiau be jos – nei iš vietos. Kelionių metu pats turite rūpintis saugumu.

1 Map

SUSISIEKITE SU MUMIS!


Esame pasiruošę bet kuriuo metu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Turite pageidavimų? Kažką norite sužinoti? Leiskite mums atsakyti į visus Jūsų klausimus.

+370 655 38880

Kirtimų g. 2, K5, LT-02300 Vilnius

© 2016 "puikuskemperiai.lt". Web dizainas ir programavimas WebPower