Kemperių remontas


Sugedo kemperis ar namelis ant ratų? O gal esate kelionėje, tačiau dėl techninių problemų nėra galimybės grįžti? Ne bėda! Mūsų draugiškas ir profesionalus kolektyvas pasirūpins Jumis ir Jūsų transporto priemone greitai ir lengvai.

Siūlome įvairius taisymo darbus. Išsprendžiame tiek su varikliu, tiek ir su apdaila susijusias problemas. Patariame ir konsultuojame įvairiausiais klausimais ir problemomis. Mūsų servisas pasiruošęs suremontuoti bet kokias, su kemperiais ir prikabinamais nameliais ant ratų susijusias problemas. Esant poreikiui, galime teikti nuolatinės priežiūros patarimus ir konsultuoti.

Galime pasirūpinti specialia transporto priemone, Lietuvos teritorijoje, skirtą kemperio nutempimui arba padėti komunikuoti su užsienio valstybėmis ir taip suteikti reikiamą pagalbą.

Mūsų teikiamos paslaugos siekia tokius miestus kaip Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys bei kitus mažesnius miestelius.

Jei ištiko bėda, nesukite galvos, o susisiekite žemiau pateiktais kontaktais ir mes kaip mat pasistengsime Jums padėti!

Taip pat siūlome įsigyti įvairiausius kemperių aksesuarus ir atsargines dalis. Pas mus galima rasti atsargines langų dalis, dujinę įrangą, įvairią elektroniką, apdailai reikalingas dalis ar patogumui skirtus priedus. Paskubėkite ir įsigykite kas reikalingiausia Jūsų kelionės malonumui. 

1 Map

SUSISIEKITE SU MUMIS!


Esame pasiruošę bet kuriuo metu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Turite pageidavimų? Kažką norite sužinoti? Leiskite mums atsakyti į visus Jūsų klausimus.

+370 655 38880

Kirtimų g. 2, K5, LT-02300 Vilnius

© 2016 "puikuskemperiai.lt". Web dizainas ir programavimas WebPower