Dalys/Aksesuarai


Kiekviena kelionė reikalauja tinkamo planavimo ir pasiruošimo. Ne išimtis ir kelionė kemperiu. Todėl pas mus galite užsisakyti įvairiausių kemperių dalių ir aksesuarų, kurie praturtins Jūsų atostogų laiką komfortu bei linksmybėmis.

Mes siūlome:

  • Kemperių šaldytuvai. Tai labai praverčiantis daiktas norint sutaupyti pinigų ir maistą ruoštis patiems. Turint šaldytuvą, nereikės sukti galvos kur stoti kelionės metu papietauti, o už teks išsiimti produktus ir maistą pasigaminti patiems. Tai ne tik naudinga finansiškai, bet maisto gaminimas gali būti ir puiki pramoga, ypač tai darant lauke.
  • Kemperių markizė. Tai puikus aksesuaras norintiems įsikurti vienoje vietoje ilgesnį laiką. Markizės pagalba galima praplėsti kemperių erdvę ir tarsi pristatyti priestatą šalia jo.
  • Kemperių lauko baldai. Tokie baldai kaip kėdės ir stalai gali būti labai svarbus aspektas kelionės metu, kai norima padaryti pertraukėlę ir atsipūsti gamtos apsuptyje. Žinoma, baldai gali užimti daug svarbios erdvės, todėl mes siūlome įsigyti kompaktiškus sulankstomus baldus, kuriuos paruošti naudojimui paprasta ir greita.
  • Kemperių dviračių laikikliai. Norintiems kelionės metu neužsisėdėti, o užsiimti aktyvia, veikla siūlome įsigyti dviračio laikiklį, kurio pagalba galėsite į savo kelionę pasiimti ir savo mėgiamą dviratį.
  • Kemperių langai. Norintiems patobulinti savo turimą kemperį, patariame įsigyti specialius kemperių langus, kuriuose būtų ventiliacijos angos arba įsigyti stoglangį, kad visos kelionės metu galėtumėte džiaugtis gaiviu lauko oru.
  • Taip pat siūlome įsigyti kemperių atsargines dalis, tokias kaip kabeliai, vandens siurblys ar kondicionierius. Tokiu būdu galite būti ramūs, kad nelaimė kelionės metu bus nesunkiai išspręsta ir galėsite nedelsiant grįžti į savo išvykos ritmą. 

Paskubėkite ir išsirinkite Jums reikalingiausią aksesuarą, susiekite su mumis per kontaktinę formą ir mes pasirūpinsime, kad prekės pasiektų jus.

1 Map

SUSISIEKITE SU MUMIS!


Esame pasiruošę bet kuriuo metu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Turite pageidavimų? Kažką norite sužinoti? Leiskite mums atsakyti į visus Jūsų klausimus.

+370 655 38880

Kirtimų g. 2, K5, LT-02300 Vilnius

© 2016 "puikuskemperiai.lt". Web dizainas ir programavimas WebPower