Įranga/Priedai


Kiekvienos kelionės metu svarbu turėti gerą supančią aplinką. Tai gali suteikti jus supantys kelionės kompanionai, gražūs kraštovaizdžiai bei mūsų nuomojama įranga ir priedai, kurie palengvins Jūsų kelionę ir suteiks komfortiškumo. Ši kemperių įranga gali būti ne tik kaip pagalbinė priemonė, tačiau kaip ir būtinybė. Mes pasirūpinsime, kad jums nereikėtų sukti dėl to galvos ir nuomojamus kemperius aprūpinsime Jūsų pageidaujamais aksesuarais.

Mes siūlome:

  • Kemperių GPS. Gyvename moderniais laikais ir visi turime išmaniuosius telefonus su GPS sistemomis, tačiau visi žinome kaip kelionės metu gali greitai baigtis mobilusis internetas. Todėl siūlome pasirūpinti šia problema iš anksto ir išsinuomoti automobilinį GPS.
  • Kemperių virtuvė. Kiekvienos kemperių kelionės metu, norint sutaupyti pinigų, patartina maistą gamintis patiems. Todėl tam reikalingi specialūs kemperių indai, tokie kaip puodai, mentelės, lėkštės, stiklinės ir kiti. Mes norime palengvinti Jūsų kelionę, todėl siūlome visą tai išsinuomoti iš mūsų. Tokiu atveju būsite tikri, kad šie indai yra specialiai tam pritaikyti, tai yra, jie atsparesni dūžiams.
  • Kemperių patalynė. Kelionės metu visiems svarbu tinkamai pailsėti, todėl miegas turi būti kokybiškas ir efektyvus. Mūsų nuomojami ir parduodami kemperiai pasižymi patogumu miegui, tačiau kiekvienam miegui reikalingi ir švarūs lovos patalai, todėl siūlome ir šių priedų nuomą.

Paskubėkite ir pasirūpinkite pigia kemperių įranga iš anksto, kad kelionės metu galėtumėte pilnai pasinerti į nuotykius ir nesirūpinti smulkmenomis.

1 Map

SUSISIEKITE SU MUMIS!


Esame pasiruošę bet kuriuo metu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Turite pageidavimų? Kažką norite sužinoti? Leiskite mums atsakyti į visus Jūsų klausimus.

+370 655 38880

Kirtimų g. 2, K5, LT-02300 Vilnius

© 2016 "puikuskemperiai.lt". Web dizainas ir programavimas WebPower