Kemperiu po Baltijos šalis. Ką verta aplankyti?

Siekiantiems geriau pažinti Baltijos šalis – siūlome keliones kemperiu, kurių metu suteikiama galimybė aplankyti net mažiausius miestelius, kurie nėra turistiniai, tačiau tikėtina, kad paliks labai gerą įspūdį. Pagal poreikius verta pasiplanuoti maršrutą, ir pagal tai nuspręsti – kada keltis, kada eiti miegoti ir galiausiai – kur praleisti visą vasarą, bandant atrasite Baltijos šalių grožį.

O Baltijos šalys – labai panašios ir tuo pačiu labai skirtingos, tad aptarsime kelias vietas, kurias verta aplankyti kiekvienoje iš jų.

Dėmesio vertos vietos Latvijoje

Aptarsime dažniausiai rekomenduojamas vietas Latvijoje, kurios sulaukia daugiausia turistų dėmesio.

 • Ryga – nuostabioji sostinė, kuri labiausiai kvepia elegancija bei unikalumu. Sakoma, kad sostinės senamiestis, lyginant su kitomis Baltijos šalimis – pats gražiausias ir unikaliausias.
 • Jūrmala yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pamatyti Baltijos jūrą iš šiek tiek kitos pusės. Jūsų lauks nuostabūs paplūdimiai, SPA centrai ir kitos pramogų zonos vienoje vietoje.
 • Ventspilis yra dar vienas Latvijos kurortas, kuris puikiai tinka mėgstantiems komfortą, tačiau norintiems sutaupyti. Kokybiškas paplūdimys driekiasi net 1,2 km., tad rasite vietą poilsiui ir nakvynei.
 • Liepoja labai dažnai vadinama vėjų miestu. Tai puikus pasirinkimas keliaujantiems su šeima, kadangi pramogų gausa čia yra ypač plati.
 • Gaujos nacionalinis parkas labai dažnai vadinamas Latvijos Šveicarija. Čia labiausiai sudomins nuostabaus grožio gamta, kuri net atima žadą.
 • Sigulda vardas dažniausiai siejamas su sportu, kadangi čia vyksta daug žiemos sporto varžybų. Tiesa, rasite ką veikti ir tokiu atveju, jeigu keliaujate vasaros metu. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta aktyvų laiko leidimą.
 • Kuldyga yra mažoji Latvijos Venecija, kuri džiugina ne tik kanalų gausa, tačiau ir unikalia architektūra.

Dėmesio vertos vietos Estijoje

Estija labiausiai akį traukia tuo, kad ji labai puikiai savyje derina baltišką bei skandinavišką mentalitetą. Tai puikiai matyti ne tik žmonėse, tačiau ir architektūroje, pramogose.

 • Talinas yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą, kuriame jis vadinama vienu geriausiu išlikusių Viduramžių miestų iki šių dienų. Tai yra nuostabus miestas, kuris akį traukia puikiu senovės bei modernizmo deriniu.
 • Saremos sala yra vienas didžiausių šios šalies turtų, tad atvykus iki žemyninės pakrantės – keltis į salą reikia laiveliu. Tai yra nuostabus pasirinkimas gamtos mylėtojams.
  • Tartu yra gražus miestelis, kuriame yra daug šalies universitetų, tad ne veltui jis dažnai vadinamas šalies studentų sostine.
  • Pernu laikoma vasaros sostine, tad jeigu keliaujate kemperiu šiltuoju metų laiku – būtinai turite apsilankyti ir čia.
  • Haapsalu yra dar vienas pajūrio kurortas, kuris traukia ne tik saulėtais paplūdimiai, tačiau taip pat ir pramogų gausa.

Lietuvoje – viskas verta dėmesio

Planuojantys keliauti per Lietuvą turėtų skaityti kitą mūsų blogo įrašą, kuriame aptarsime labiausiai dėmesio vertas vietas. Tiesa, neapsiribokite tik turistinėmis, kadangi dažnai gražiausias vietos yra tos, kurios beveik nepastebimos.

1 Map

SUSISIEKITE SU MUMIS!


Esame pasiruošę bet kuriuo metu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Turite pageidavimų? Kažką norite sužinoti? Leiskite mums atsakyti į visus Jūsų klausimus.

+370 655 38880

Kirtimų g. 2, K5, LT-02300 Vilnius

© 2016 "puikuskemperiai.lt". Web dizainas ir programavimas WebPower