Populiariausi kempingai Kroatijoje. Kur apsistoti?

Kroatija yra nuostabi šalis, todėl nieko keisto, kad daugelis žmonių ją pasirenka savo atostogų malonumams. Ši valstybė paklausi tuo, kad ji gali būti lengvai aplankoma keliaujant sausumos keliais, o pati šalis gali pasiūlyti smėlėtas pakrantes, puikų orą bei laimingus vietinius bei kitus poilsiautojus.

Tiesa, pats įdomiausias būdas pasiekti Kroatiją ir tuo pačiu pervažiuoti ją išilgai – važiuojant kemperiais, kurie yra tarsi mini nameliai ant ratų. Patogu ir tai, kad kelionės kemperiais Kroatijoje yra labai populiarios, todėl galima rasti platų kempingų pasirinkimą, o tai – puikios vietos rasti ramybę ir poilsį gražioje gamtos apsuptyje.

Kadangi kempingų yra labai daug – aptarsime kelis, kurie bene labiausiai verti dėmesio. Jie džiugina ne tik paslaugų gausa, tačiau taip pat ir gana patraukliomis kainomis. Daugiausia kempingų galima rasti greta Adrijos jūros, tad galėsite džiaugtis nuostabaus grožio kraštovaizdžiais.

Turbūt labiausiai dėmesio sulaukia Kvaro sala. Čia galima rasti ne vieną kempingą, tad siūlome būtent šiame regione ir apsistoti. Tai rekomenduojama daryti ne dienai, tačiau net kelioms, kadangi tikrai rasite ką veikti. Puikus pasirinkimas yra kempingas pavadinimu „Camp Mina“. Šis kempingas labai vertinamas ne tik dėl nuostabios gamtos, kuri jį supa, tačiau ir dėl papildomų siūlomų pramogų. Nuo nardymo mokyklos iki prekybos centru, zonų vaikams ir maitinimo vietų, kurios yra labai įvairios, todėl skirtingų skonių poreikiai tikrai bus patenkinti.

Dar vienas patrauklus variantas yra kempingas „Camping Solitudo“. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie dažniausiai ieško ramesnės vietos, ne tokios aktyvios. Nors čia dažniausiai renkasi šeimos, tačiau tikrai yra gana ramu.

Ieškantiems dar kažko paprastesnio ir tuo pačiu pigesnio – rekomenduojamas „Camp Monika“ kempingas. Jis yra tarsi mini miestelis, kur galima rasti ne tik maitinimo vietų, tačiau ir prekybos centrų. Jame esantys patogumai gal nėra aukščiausios klasės tačiau juk atostogaujant kempinguose gyvenimas verda pačiuose kemperiuose ir aplink juos, todėl šis variantas labiau tinka žmonėms, kurie ieško biudžetinės nakvynės ir nereikalauja iš kempingų 5 žvaigždučių aptarnavimo.

Tinkamą vietą nakvynei galima rasti dar tada, kai dar kelionė neprasidėjo. Tokiu atveju galite ramiai palyginti kelias alternatyvas, kol rasite sau labiausiai tinkamą. Apsilankykite PuikusKemperiai.lt, kur pateikti geriausi kemperių nuomos ir pardavimo pasiūlymai bei įvairios kemperių dalys.

1 Map

SUSISIEKITE SU MUMIS!


Esame pasiruošę bet kuriuo metu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Turite pageidavimų? Kažką norite sužinoti? Leiskite mums atsakyti į visus Jūsų klausimus.

+370 655 38880

Kirtimų g. 2, K5, LT-02300 Vilnius

© 2016 "puikuskemperiai.lt". Web dizainas ir programavimas WebPower