Nuomojami kemperiai


Norintiems nepamirštamų įspūdžių kelionės metu rekomenduojama skrydžius lėktuvu iškeisti į keliones kemperiu. Žinoma, įsigyti kemperį gali būti labai brangu, todėl čia galite išsirinkti Jums tinkamiausią kemperių nuomą. Tai, palyginus, nebrangus laisvalaikio praleidimo būdas, nes patirti nuotykiai ir įspūdžiai išlieka dar ilgam.

Kodėl verta nuomotis kemperius?

  • Išsinuomoję kemperius galėsite būti tikri, kad vairuojate naują, techniškai tvarkingą ir patikimą transporto priemonę. Tai ypač svarbu pradedantiesiems, kai patirtis, vairuojant tokio gabarito transporto priemonę, mažesnė. 
  • Su mūsų nuomojamais kemperiais jausite komfortą visos kelionės metu, todėl būsite energingi ir žvalūs kiekvieną dieną.
  • Kelionės kemperiu gali būti įsimintinesnės, nes jų metu patirsite įvairiausių nuotykių, kuriuos ateityje bus linksma prisiminti bei pasakoti kitiems.

Rezervacija

Esame įsikūrę Vilniuje, bet nuomos paslaugas teikiame ir tokiuose miestuose kaip Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose Lietuvos miestuose. Rezervuoti kemperį nuomai itin paprasta. Susiekite su mumis telefonu ar elektroniniu laišku ir mes plačiau informuosime apie kemperių nuomos kainą bei suteiksime išsamią konsultaciją. 

Ką mes galime pasiūlyti?

Esame tokių kemperių gamintojų atstovai Lietuvoje kaip BENIMAR ir RIMOR. Taip pat pas mus rasite ir tokių kemperių gamintojų kaip RENAULT ir FIAT. 28 metų patirtis garantuoja tik aukščiausią aptarnavimą nelaimės metu. Teikiame 24/7 pagalbą kelyje bei remonto paslaugas. Galime pasiūlyti pasirinkti iš tokių kemperių dydžių kaip:

  • 4 sėdimos/miegamos vietos;
  • 5 sėdimos/miegamos vietos;
  • 6 sėdimos/miegamos vietos;
  • 7 sėdimos/miegamos vietos.

Taigi, nelaukite, išsirinkite Jums širdžiai maloniausią kemperį ir susisiekite su mumis. Maloniai lauksime pasiruošę suteikti išsamią konsultaciją įvairiausiais klausimais.

SUSISIEKITE SU MUMIS!


Esame pasiruošę bet kuriuo metu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Turite pageidavimų? Kažką norite sužinoti? Leiskite mums atsakyti į visus Jūsų klausimus.

+370 655 38880

Kirtimų g. 2, LT-02300 Vilnius

© 2016 "puikuskemperiai.lt". Web dizainas ir programavimas WebPower