Kaip pasiruošti kelionei kemperiu

Pagrindiniai patarimai, kurių laikydamiesi būsite pasiruošę pradėti savo kelionę puikiu mūsų kemperiu. O viską pasiruošus dar prieš kelionę – keliaukite neskubėdami, taip patirsite kemperio teikiamus privalomumus.

Puikus kemperiai komanda, rekomenduojame atsisiųsti „park4night“ programėlę: (https://apps.apple.com/gb/app/park4night-com/id430946556) (https://play.google.com/store/apps/details?id=fr.tramb.park4night&hl=lt)

Programėlės pagalba rasite naudingos informacijos apie kempingus, parkavimo vietas, aikšteles, vandens papildymo vietas, dirbtuves ir kt.

Prieš pradėdami kelionę išsirinkite vietą, kur miegosite pirmą naktį, kad vėliau nekiltu įtampos ieškant vietos nakvynei.

Būtinai pasidomėkite apie šalį į kurią ruošiatės keliauti, taip jūsų kelionė taps sklandesnė.

Dar būdami namie susiplanuokite lankytinas vietas. Visi žinome, kad Google – visagalis, bet iš anksto suplanuotos lankytinos vietos sutaupys jums daug laiko ir išvengsite nereikalingos įtampos kelionės metu naršydami kur ir ką galima aplankyti. Turėti kelionės planą yra labai svarbu.

Keliaujant sezono (liepos – rugpjūčio mėn.) metu, rekomenduojame rezervuotis kempingus iš anksto. Kadangi sezono metu, turistų kiekis yra labai didelis, todėl ir kempingų užimtumas būna didelis.

Kelionėms po Lietuvą rekomenduojame pasižvalgyti po šias svetaines:

https://www.campingroutes.com/

https://www.lietuvon.lt

Visose mūsų kemperiuose yra automagnetola, kuri turi USB jungtį ir „Bluetooth“ sąsają. Naudodami savo atminties laikmeną,  „Spotify“  ar kitas programėles, kelionės metu galite lengvai klausytis savo mėgstamos muzikos.

Įsigykite 12 V jungties adapterius, kad kelionėje galėtumėte įkrauti savo mobilųjį telefoną. Taip pat mūsų kemperiuose yra 300W galios konverteriai, kurio pagalba galėsite pakrauti savo kompiuterį.

Kelyje gali atsitikti įvairiausių nutikimų su transporto priemone, todėl rekomenduojame pasiimti būtiniausius įrankius, žibintuvėlį, kuris gali praversti tamsiuoju paros metu ne tik atsitikus kokiai netikėtai situacijai, bet ir kempingaujant atokesnėje, neapšviestoje vietovėje.

Nepamirškite pasiimti asmens dokumentų ir vairuotojo pažymėjimo.

Nepamirškite pasiimtu Jums galinčių prireikti būtiniausių vaistų nuo skausmo, peršalimo ligų ar virškinimo sutrikimų. Mūsų kemperiuose rasite KET rinkinį, kuriame rasite būtiniausias priemones pirmajai pagalbai suteikti.

Kemperyje yra daug daiktadėžių, spintelių į kurias tikrai tilps jūsų rūbai ar kiti jums reikalingi daiktai.

Prieš pradėdami kelionę, turėkite pakankamai grynųjų pinigų. Daugelis greitkelio ar kelių mokesčio rinkliavų yra apmokami grynaisiais pinigais.

Keliaujant šaltuoju sezonu, būtinai pasiimkite šiltų pledų, jie tikrai bus naudingi.

Prie kemperio iš mūsų galite išsinuomoti papildomos įrangos, Jūsų patogiai kelionei: patalynės komplektus, virtuvės reikmenis, elektrinius paspirtukus, lauko baldus, griliu ar dviračius. Jei norite papildomos įrangos ar priedų, praneškite mums bent prieš 15 dienų.

Prieš atvykdami paimti kemperio, susiplanuokite, kad pas mus reikės praleisti iki vienos valandos. Puikių kemperių komanda norės Jums viską paaiškinti, pravesti instruktažą ir ramiai atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.

1 Map

SUSISIEKITE SU MUMIS!


Esame pasiruošę bet kuriuo metu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Turite pageidavimų? Kažką norite sužinoti? Leiskite mums atsakyti į visus Jūsų klausimus.

+370 655 38880

Kirtimų g. 2, K5, LT-02300 Vilnius

© 2016 "puikuskemperiai.lt". Web dizainas ir programavimas WebPower