Išmaniosios technologijos keliaujantiems kemperiu

Keliaujantys kemperiu turi ne tik susidaryti maršrutą, kuriuo planuojama sekti, kad kelionė būtų vykusi, tačiau taip pat ir pasirūpinti technologijomis, kurios pačiai kelionei suteiktų daugiau komforto bei patogumo. O kokie prietaisai turėtų būti kemperyje kelionių metu – aptarsime žemiau.

GPS sistema

Žinoma, pirmiausia būtina gera GPS sistema, kuri leis Jums visada jaustis ramiu, kad kelias bus aiškus ir konkretus. Kaip alternatyvą kai kurie naudoja Google maps, tačiau pastaruosiuose dažniausiai nėra sužymėtų mažų keliukų, juolab, gana dažnai pasitaiko netikslumų. Štai kodėl verta pirkti kiekvienos šalies, kurią planuojate lankyti, GPS sistemas. Tuomet galėsite jaustis saugūs.

Nešiojamieji kompiuteriai

Keliaujantys kemperiais taip pat turi pasirūpinti nešiojamais kompiuteriais, kurie skirti ne tik filmų žiūrėjimui, tačiau ir patogiam informacijos radimui. Kiekvienoje šalyje galioja skirtingos sąlygos dėl internetų, taip pat, visada galima rasti erdvių, kuriose Wi-Fi dalinamasi nemokamai. Tokie pasiūlymai dažniausiai pateikiami kempinguose, tad susižinokite dėl šios informacijos.

Žinoma, taip pat siūlome rinktis tokį interneto paslaugų tiekėją, kuris siūlo paslaugas visoje Europoje. Tokiu atveju sutaupysite, gausite daugiau ir visada galėsite būti ryšio zonoje.

Televizorius su antena

Jeigu Jūsų kelionė bus ilga – tokiu atveju būtinai turite pasirūpinti ir televizija, kuri Jums leis ne tik atsipalaiduoti, tačiau taip pat ir žiūrėti vietines žinias. Vėlgi, galima prijungti prie interneto arba įsigyti palydovinę TV, kuri bent jau daugumoje vietų leis puikiai matyti laidas esamuoju laiku. Patogu? Net labai. Ne veltui sakoma, kad kemperiai yra tarsi mini namai, todėl juose taip pat yra visi svarbiausi daiktai, kurių reikia, kad kelionės – būtų malonios.

Parkingo sensoriai

Net ir patyrę vairuotojai gali padaryti klaidų, kurios kainuos pinigus, laiką bei nervus. Siekiant jų išvengti siūlomi parkingų sensoriai, kurie jau dažniausiai būna integruoti į transporto priemones. Visgi, tokiais atvejais, kai tokia sistema nėra integruota – patartina patiems juos įsigyti ir primontuoti, kad kelionės metu galėtumėte saugiau parkuoti savo transporto priemonę bet kurioje siauroje vietoje.

Laisvų rankų įranga

Išmaniosios technologijos yra neatsiejamos nuo Bluetooth technologijos, kuri labai palengvino gyvenimą vairuotojams. Štai kodėl siūloma įsigyti laisvų rankų įrangą, jeigu ji dar nėra įmontuota kempinge. Būsite ramūs, kad visa koncentracija bus sutelkta į kelią, o ne į blaškymąsi – kas gali ne tik trukdyti, bet ir sukelti pavojingas avaringas situacijas.

Planšetinis kompiuteris

Galiausiai, labai greitam naršymui taip pat reikalingas ir planšetinis kompiuteris, kuris suteikia galimybę greitai rasti reikalingą informaciją ir nesukti galvos dėl nesklandumų. Planšetiniai kompiuteriai pasiteisina tuo, kad ekranas gana didelis, todėl rasti reikalingą informaciją yra kur kas paprasčiau ir greičiau nei mobiliajame įrenginyje,

1 Map

SUSISIEKITE SU MUMIS!


Esame pasiruošę bet kuriuo metu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Turite pageidavimų? Kažką norite sužinoti? Leiskite mums atsakyti į visus Jūsų klausimus.

+370 655 38880

Kirtimų g. 2, K5, LT-02300 Vilnius

© 2016 "puikuskemperiai.lt". Web dizainas ir programavimas WebPower