Aplink pasaulį su kemperiu. Ar tai – geras pasirinkimas?

Pažinti pasaulį yra vienas didžiausių malonumų, tad siūlome keliauti kuo plačiau, kuo įvairiau ir tuo pačiu ten, kur dar nėra buvę turistai. Geriausias būdas apkeliauti kuo daugiau vietų – daryti tai su kemperių nuoma. Nors kai kuriems tai atrodo vis dar gana gąsdinantis pasirinkimas, tačiau išties kelionės kemperiu – labai pasiteisina. 

Kodėl? Aptarsime svarbiausius privalumus, kurie, esame tikri, paskatins Jus išbandyti šios transporto priemonės galimybes.

Linksmybės – visada šalia

Keliaujantys kemperiu gali džiaugtis anksčiau nepatirtomis akimirkomis, kurios tikrai bus kupinos juoko, nuoširdumo ir tuo pačiu geriausių emocijų. Žinoma, dažniausiai tas linksmybes iššaukia tai, kad nereikia labai griežtai laikytis nustatyto maršruto, o kai galimybės yra atviros – dažniausiai ir pačios kelionės tampa kur kas smagesnės, nes pavyksta pasiekti tokius taškus, kurie nebuvo planuose.

Komfortas – svarbiausia

Kelionė po pasaulį gali atrodyti labai ilga ir sudėtinga, tačiau su gera transporto priemone – viskas yra įmanoma. Štai todėl geriau jau mokėti daugiau, tačiau įsigyti tikrai puikiai funkcionuojančią, geros kokybės transporto priemonę, kurioje bus visi reikalingiausi kemperio priedai. Tiek tokią, kuri naudojama maisto gaminimui, ir tokią, kuri reikalinga geram miegui.

Atostogos – su šeima arba draugais

Kemperiai dažniausiai pasiteisina ir todėl, kad vienu metu gali keliauti didelė šeima arba nemaža draugų kompanija. Transporto priemonėse galima rasti net iki 10-ies miegojimo vietų, tad kelionėse su artimais žmonėmis pavyks tuo pačiu jaustis patogiai. Dažniausiai skaičiuojant, kiek jums kainuos kelionių bilietai – ši alternatyva tampa kur kas pigesnė.

Ekonomiškumo kriterijai

Daugelis žmonių galvoja, kad kelionės kemperiais yra brangus malonumas, tačiau taip tikrai nėra. Paprasčiausiai visa suma dalijama ant važiuojančių žmonių skaičiaus (jeigu keliauja draugai, bendradarbiai) ir galiausiai rezultatas gaunasi pigus. Įvertinus tai, kiek daug šalių pavyks pamatyti ir tuo pačiu kokios patogios kelionės Jūsų laukia – keliavimas tokia transporto priemone yra puikus pasirinkimas.

Keliaukite kemperiu net ir po platųjį pasaulį. Būtent taip galėsite atrasti tuos taškus, kurie daugeliui dar nėra žinomi.

1 Map

SUSISIEKITE SU MUMIS!


Esame pasiruošę bet kuriuo metu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Turite pageidavimų? Kažką norite sužinoti? Leiskite mums atsakyti į visus Jūsų klausimus.

+370 655 38880

Kirtimų g. 2, K5, LT-02300 Vilnius

© 2016 "puikuskemperiai.lt". Web dizainas ir programavimas WebPower