Kelionėse būtiniausios medicininės priemonės
Kadangi keliaujantys kemperiais dažniausi juose jaučiasi kaip namuose, tad kaip ir kiekvienuose namuose – kemperyje taip pat turi būti vaistinėlė, kurioje patys svarbiausia vaistai ir kitos medicinos priemonės, kurios padės Jums kelionės metu gerai jaustis. Žinoma, medicininių daiktų kiekybė – nebūtina. Svarbiausia pasiimti tai, ko tikrai reikia, tad šiame straipsnyje aptarsime pačius svarbiausias priemones.
Taip pat nepamirškite, kad tikrose šalyse gali būti taikomi ribojimai dėl tam tikrų vaistų. Štai todėl reikia susipažinti su medicinos priemonių pervežimo taisyklėmis į tam tikras šalis, taip pat visada turėti receptus, kurie įrodo, kad vaistai yra išrašyti Jums.
Termometras – pokyčių sekimui
Keliaujantiems ilgesnius atstumus derėtų pasirūpinti termometru kuris padėtų diagnozuoti kūno siunčiamus signalus dėl blogos savijautos. Tai yra smulkmena, kuri turi būti visada po ranka, kadangi padeda tinkamai reaguoti į organizmo pokyčius ir išvengti vaistų gėrimo tada, kai jie dar nėra būtini ar gali net pakenkti.
Spaudimo matavimas
Ilgesnių kelionių metu reikalingas ir spaudimo matuoklis, kuris gali nustatyti tam tikrus žmogaus negalavimus. Jis būtinas visiems, kurie pasižymi silpnesne širdimi ar turi kitus širdies sutrikimus. Nuolat matuojant spaudimą, galimą matyti kokios yra problemos bei pagal tai spręsti, kokių veiksmų derėtų imtis greičiausiai.
Vaistai nuo galvos skausmo
Vienas labiausiai varginančių skausmų yra galvos srityje, todėl reikia pasirūpinti vaistais, kurie šį skausmą galėtų numalšinti. Šiuo atveju geriausia rinktis įprastus, vaistinės darbuotojų rekomenduojamus vaistus, kuriuos būtų paprasta vartoti bei būtų veiksmingiausi.
Pleistriukai
Kelionių metu galima susidurti su nelaimėmis, kurių metu sužeidžiamas odos audinys, todėl norint išvengti infekcijos bei pagreitinti gyjimo procesą – prireiks pleistriukų. Jie visada turėtų būti kuprinėje šalia žmogaus, nes negalima žinoti – kada kelionės metu per neatidumą bus netyčia įsipjaunam ar žygio metu batai nepradės trinti kojas ir sukels diskomfortą.
Jodas
Kartu su pleistriukais siūlome turėti ir jodo ar kito žaizdas dezinfekuoti galinčio skysčio, kuris pasirūpintų, kad neatsirastų infekcija ir žaizda sugytų greičiau.
Vaistai nuo spaudimo
Jeigu jau su savimi turėsite aparatą, kuris gali padėti sekti spaudimo pokyčiu – tokiu atveju būtinai reikalingi ir vaistai, kurie gali spaudimą sumažinti tokiu atveju, kai jis yra labai didelis.
Virškinimo problemos
Taip pat labai svarbu pasirūpinti, kad virškinimo problemos nekeltų Jums diskomforto. Tokiu atveju siūlome įsigyti vaistus, kurie gali padėti ne tik sumažinti sunkiai virškinamo maisto kiekį, tačiau palengvina ir pilvo pūtimą, apsaugo nuo dujų kaupimosi, galiausiai, nuo viduriavimo.
Vaistai nuo raumenų skausmo
Tokiu atveju, kai planuojate būti fiziškai aktyvūs – taip pat turėtumėte pasiimti vaistų, kurie gali padėti išvengti nemalonaus raumenų skausmo. tam tinka įvairūs tepaliukai, kurie atpalaiduoja raumenis bei numalšina jų skausmą.
Galiausiai, kiekvienas žmogus žino savo organizmą ir tuo pačiu išmano – kaip tinkamai juo pasirūpinti. Todėl siūlome medikamentinėmis priemonėmis pasirūpinti iš anksto ir tam skirti daug dėmesio, kad nereikėtų visu tuo rūpinti kelionės metu, kada gali būti ir per vėlu.