Populiariausi Europos kempingai

Keliaujantiems kemperiais labai svarbu rasti tinkamas sustojimo vietas, kurios suteikia galimybę nakties metu nesukti galvos dėl saugumo, o dienomis maudytis kokybiškuose dušuose ar mėgautis kitais teikiamais privalumais. Europoje keliavimas kemperiais puikiai išpuoselėtas, kadangi yra plati jų pasiūla. Todėl kiekvienas gali rasti sau tinkamiausią variantą, tiek paslaugos kainos, tiek ir kokybės atžvilgiu.

Kemperiai Kroatijoje

Kadangi Kroatija gana dažnai yra kelionė tikslas – verta aptarti dažniausius pasirinkimus, kurie yra čia.

Kadangi labiausiai dėmesio sulaukia Kvaro sala, galima pasidžiaugti, kad yra ne viena kempingo vieta, todėl rasti tai, kas labiausiai atitinka Jūsų poreikius – bus lengva. Dažniausiai pasirenkamas „Camp Mina“, kuris džiugina ne tik paslaugomis, tačiau ir patrauklia gamta.

Kita galimybė – „Camping Solitudo“. Tai puikus pasirinkimas tiems, kuriems labiausiai patinka ramybė, dažniausiai čia atvykstama ilsėtis su šeima.

Taip pat verta išbandyti ir „Camp Monika“ kempingą, kuriame patogumų yra mažiausiai, todėl tai geriausiai tinka taupantiems bei gamtoje miegoti neprieštaraujantys keliautojai.

Kempingai Suomijoje

Kita nuostabi kryptis yra Suomija, kurią taip pat galima pasiekti kemperiu. Galima rinktis iš kelių maršrutų vedančių ties Suomija, todėl kol vieni renkasi plaukimą keltu, kiti leidžiasi į kelionę ir po nuostabią ežeringąją Suomiją. Kempingų šalyje yra tikrai nemažai. Taip yra ne tik dėl svečių atvykusių į valstybę, tačiau ir dėl vietinių, kurie ir patys mielai keliauja aplink savo šalį.

Vertas dėmesio “Yyteri Camping Grounds” kempingas, kurį galima rasti netoli Porio miestelio. Čia ne tik rasite reikalingus patogumus, tačiau ir galėsite išsiskleisti palapinę ant smėlėtos pakrantės bei mėgautis Jūros ošimu.

Kita galimybė yra “Top Camping Tykkimaki”, kuris arčiau Helsinkio, tad tinka tiems, kurie nori aplankyti ir sostinę. Kempingas yra netoli pramogų parko, tad tai puiki galimybė praskaidrinti vaikų nuotaiką ir išbandyti šias ekstremalias pramogas.

Kempingai Lenkijoje

Jeigu Lietuva Jums yra per maža – tokiu atveju siūlome keliauti po Lenkiją, kuri taip pat gali nudžiuginti lankytinų vietų gausa ir tuo pačiu kempingais, kurie laukia turistų.

Vienas komfortiškiausių pasirinkimų yra Krokuvoje esantis kempingas – „Smok“, kuris savo patogumu ir infrastruktūra puikiai tinka tiek šeimoms, tiek draugų kompanijoms.

Mėgstantiems tvarką siūlome apsilankyti Torunėje, kurioje rasite vietinį kempingą. Netoli jo galite rasti maitinimo vietas, net restoranus, tad galėsite vakarus leisti ne tik prie laužo, tačiau ir prabangiai vakarieniaujant.

Taip pat dažna kelionės kryptis Lenkijoje yra Sopotas, todėl gera žinia, kad ir čia galima rasti puikias kempingo vietas saugiai nakvynei. Puikus pasirinkimas yra „Sopot34“ kempingas, kuriame yra ne tik vietos Jūsų kemperiui, tačiau taip pat ir galima išsinuomoti namelius. Visgi, šiais laikais kemperiai yra labai patogūs, juose visi reikalingi daiktai gyvenimui, tad neverta papildomai išlaidauti.

Kempingai Lietuvoje

Mūsų šalyje kemperių poilsiaviečių pasirinkimas taip pat labai platus. Labiausiai dėmesio sulaukia ir geriausiai išvystyti kempingai yra šie:

  • „Pušelė“ kempingas Vilkaviškyje.
  • „Harmony Park“ kempingas Prienuose.
  • „Obuolių sala“ kempingas Molėtuose.
  • „Mindūnų“ kempingas Molėtuose.
  • Kempingas „Zarasai“, žinoma, Zarasuose.
  • „Sudeikiai“ kempingas Utenoje.

Visi jie pasižymi puikia infrastruktūra, nuostabia gamtos apsuptimi bei visais teikiamais patogumais. Tad jei svarstote keliauti kemperiais, rekomenduojame tai pradėti nuo Lietuvos, kurioje yra daugybė nuostabių kampelių, kuriuos aplankyti nors kartą gyvenime – būtina.

1 Map

SUSISIEKITE SU MUMIS!


Esame pasiruošę bet kuriuo metu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Turite pageidavimų? Kažką norite sužinoti? Leiskite mums atsakyti į visus Jūsų klausimus.

+370 655 38880

Kirtimų g. 2, K5, LT-02300 Vilnius

© 2016 "puikuskemperiai.lt". Web dizainas ir programavimas WebPower