Mados sostinės Europoje

Mėgstate madą? Tokiu atveju galite pasidžiaugti, kad gyvenate Europoje, kadangi žemyne yra ne vienas miestas, kuris vertas madų sostinės vardo. Svarbiausia, kad visus juos galite aplankyti keliaujant tiek lėktuvu tiek ir automobiliu. Tad ar tai nebūtų nuostabus maršrutas, kada susižymėjus labiausiai madomis garsėjančius miestus būtų galima aplankyti kemperiu?

O kokie tie miestai? Aptarsime žemiau.

Milanas – vienareikšmiškai geriausias pasirinkimas

Kelionė iki Italijos kemperiu gali trukti iki savaitės ir ilgiau priklausomai nuo to – kur ir kiek planuojate sustojimų. Taigi, pasiekti kemperiu šį miestą – gana paprasta, o įspūdžiai, kuriuos ten patirsite – tikrai liks tik patys geriausi.

Šiuo metu miestas vadinamas mados sostine todėl, kad čia galima rasti labai daug garsiausių pasaulio dizainerių salonų, kuriuose  – pačių naujausių kolekcijų drabužiai. Sakoma, kad čia atvyksta apsipirkti pačios garsiausios šalies žvaigždės, kurios renkasi kokybę bei žinomų vardų drabužius.

Florencija – mados pradininkė?

Nors Italijoje, kaip mados sostinė, dažniausiai linksniuojamas Milanas, tačiau taip pat dėmesio verta ir Florencija. Tiksliau – būtent ji turėtų būti vadinama itališkos mados pradininke, kadangi 1951-ais metais čia buvo suorganizuota pirmoji aristokrato Giovan Battista Giorgini kolekcija. Tiksliau, tai buvo pirmasis madų šou, kuris surengtas didinguose rūmuose, skirtas kitiems aristokratams.

Paryžius – vis dar madingas

Žinoma, taip pat reikia paminėti ir Paryžių, kuris dažnai irgi vadinamas mados sostine. Tai yra miestas, kuriame kiekvienas žmogus yra stilingas, kiekvienas atrodo unikaliai, galiausiai, kiekvienas turi savitą stilių. Nors, realybė ne tokia, tačiau tiesa, kad vietiniai mėgsta puoštis, mėgsta patraukti dėmesį savo stiliumi ir tam aki kurie skiria nemažai laiko. Sakoma, kad vaikštant Paryžiaus gatvėmis iškart pamatysite kur yra vietinis gyventojas, o kur miesto svečias. Tai išduoda jo drabužiai.

Londonas – mėgstantiems neformalumą

Pasiekti Londoną kemperiu taip pat įmanoma, tad jeigu norite detaliau susipažinti su šio miesto madomis – jis Jūsų laukia. Tiesa, čia vyraujančios mados yra kiek kitokios nei anksčiau aptartuose miestuose. Čia vyrauja paprastumas ir tuo pačiu stengiamasi dėvėti tokius drabužius, kurie yra kuo pigesni, dar geriau – iš antrinių rankų, kadangi tai yra ekologiškas pasirinkimas.

Galiausiai, juokaujama, kad ši mados sostinė gali pasigirti labai skirtingomis madomis, kiekvienas atrodys taip, kaip nori ir tuo pačiu gali džiaugtis, kad jis yra stilingas. Taisyklių – beveik nėra.

O kur yra Lietuva?

Planuojantys keliauti per Lietuvą kemperiu dažniausiai siekia pamatyti ne kuo daugiau mados, tačiau kuo daugiau gamtos, kuri ir yra stipriausias mūsų arkliukas. Tiesa, norintys susipažinti su mados tendencijomis turėtų ramiai pasivaikščioti Vilniaus gatvėmis, kuriose taip pat yra daug stilingų, savimi pasitikinčių žmonių.

1 Map

SUSISIEKITE SU MUMIS!


Esame pasiruošę bet kuriuo metu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Turite pageidavimų? Kažką norite sužinoti? Leiskite mums atsakyti į visus Jūsų klausimus.

+370 655 38880

Kirtimų g. 2, K5, LT-02300 Vilnius

© 2016 "puikuskemperiai.lt". Web dizainas ir programavimas WebPower