Notice: Undefined variable: class in /home/puikuskemp/domains/puikuskemperiai.lt/public_html/wp-content/themes/startboot/single.php on line 2
class="post-template-default single single-post postid-1608 single-format-standard mega-menu-main-menu wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4 vc_responsive">

Lietuvos kampeliai, kuriuos verta aplankyti kemperiu

Lietuva yra nuostabus karštas, nuostabi šalis, kurią galima apvažiuoti ir kemperiu. Tai yra namelis ant ratų, kuris suteiks galimybę keliauti ne tik patogiai, tačiau taip pat ir saugiai, tad ne veltui vis daugiau Lietuvių nusprendžia, kad keliauti kemperiais – geriausia. Juolab, tai patraukli galimybė pasiekti net ir tas vietas, kurios nėra dažnai lankomos turistų.

O ką labiausiai verta aplankyti planuojantiems kelionę kemperiu aplink Lietuvą?

1. Olando kepurė

Dažnai sakoma, kad tai vienas gražiausių Lietuvos kampelių nuo kurio galima pajusti didybę bei laisvę. Tai skardis, kuris yra aukščiausia vieta greta Baltijos jūros, kuri kiekvienais metais vis tobulinama, kad būtų išvengiama smėlio nubyrėjimo. Būtinai apsilankykite, kol tokia galimybė vis dar egzistuoja.

2. Bistrampolio dvaras

Bistrampolio dvaras yra Panevėžio rajone esantis dvaras, kuris šiuo metu paverstas restoranu. Tai yra vieta, kur kiekvienas gali ne tik skaniai pavalgyti, tačiau ir pasijausti tarsi aukštuomenės puotoje. Gražiai sutvarkyta aplinka leidžia mėgautis nuostabiais aplinkos vaizdais, o šalia esantis žirgynas siūlo pasijodinėjimus žirgais ir suaugusiems ir vaikams , todėl tai puikus būdas pralinksminti ir sudominti mažuosius keliautojus.

3. Šeimyniškių atodanga su konglomerato uola

Šeimyniškių atodanga su konglomerato uola yra tokio paties paties pavadinimo kaime. Anksčiau čia buvo paprasčiausias karjeras, o šiuo metu galima džiaugtis unikaliu gamtos paminklu, kuris padės Jums geriau pažinti geologijos mokslą bei pasaulį, kuris yra po žeme.

4. Nemirsetos kopos

©www.realisbeautifulstock.lt

Lietuvoje nėra daug vietų, kur galima pasigėrėti smėlėtomis kopomis, todėl nieko keisto, kad Nemirseta yra toks mėgiamas kraštas. Žinoma, akis traukia ne tik nesibaigiantys smėlynai, tačiau taip pat ir šioje vietoje augantys augalai, net gyvūnai, kurie ilsisi kaitriame saulės šildomame smėlyje.

5. Antazavės dvaro parkas

XVIII amžiaus šedevras laukia visų, kurie nori ne tik pasigrožėti architektūra, tačiau taip pat ir gamta, kuri supa aplink. Šalia rūmų galima rasti nuostabiai išpuoselėtus takus, kurie vingiuoja ratu, tad pasivaikščiojimas bus ypač nuostabus ir malonus.

6. Balto ežero parkas

Balto ežero parkas yra nuostabaus grožio teritorijoje, kuri yra visai greta  Baltojo ežero. Nuostabaus grožio teritorija yra net 2,5 ha, tad tai puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta ilgus ir aktyvius pasivaikščiojimus.

7. Varnikų botaninis zoologinis draustinis

Retai kam žinomas ir gana retai aplankomas, tačiau dėmesio verta yra Varnikų botaninis zoologinis draustinis, kurio didžiąją dalį sudaro senas miškas. Žinoma, prižiūrėtas, todėl tai jam ir suteikia unikalumo. Gražu, kai pati gamta kuria vaizdinius, tačiau taip pat jie prižiūrimi žmogaus, kuris užtikrina komfortišką buvimą apylinkėse.

8. Trakų Vokė

Trakai yra gana dažnai lankomas miestas, tačiau nepelnytai pamirštama Trakų Vokė, kuri simbolizuoja istorinius, kultūrinius, meninius paveldus. Pasiekti ją galite važiuodami 12 km nuo Trakų vakarų kryptimi.

©www.realisbeautifulstock.lt

9. Ramybės parkas

Ramybės parkas yra viena gražiausių vietų, kurioje vingiuoja romantiškoji Šešupė. Sakoma, tad meilei skirta vieta, kuri buvo įkurta 1990-ais metais.

Lietuva – tokia nuostabi. O kokiomis unikaliomis lankytinomis vietomis galite pasigirti Jūs? Nelaukite ir leiskitės į pažintinę Lietuvos kelionę jau šiandien.

1 Map

SUSISIEKITE SU MUMIS!


Esame pasiruošę bet kuriuo metu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Turite pageidavimų? Kažką norite sužinoti? Leiskite mums atsakyti į visus Jūsų klausimus.

+370 655 38880

Kirtimų g. 2, LT-02300 Vilnius

© 2016 "puikuskemperiai.lt". Web dizainas ir programavimas WebPower