Kelionė kemperiu su šunimi

Kelionės kemperiu yra labai puikus būdas pažinti kraštus, juolab, ne tik turistų išvaikščiotas vietas, tačiau ir mažesnius miestelius, kurie aplankomi retai, tačiau būtent juose dažnai ir slypi gražiausias šalies grožis. Papildomas privalumas, kad keliaudami su tokia transporto priemone kartu su savimi visada galite vežtis ir augintinius, kuriems sukūrus tinkamas sąlygas – jie jausis puikiai ir komfortiškai.

Dokumentai – pirmas dalykas, kuriuo reikia pasirūpinti

Šįkart kalbame ne apie žmogaus, tačiau gyvūnui skirtus dokumentus, kadangi būtent jų gavimas gali reikalauti nemažai laiko. Geriausia kreiptis į VET kliniką dar prieš kelis mėnesius, kad būtų spėjama atlikti visas reikalingas apžiūras bei suteikti būtinus skiepus, kad augintinis galėtų būti vežamas į kitas šalis.

Žinoma, reikia domėtis tos šalies įstatymais į kurią keliaujate. Nors didžioji dauguma nuostatų ES yra panašios, tačiau detalumas tikrai nepakenks. Taip pat suklusti turėtų tie, kurie laiko pavojingų veislių šunis. Žinoma, jie gali būti labai draugiški, tačiau vien tai, kad yra priskiriami pavojingai veislei – būtina turėti papildomus dokumentus įrodančius jų sveiką psichiką ir elgseną. Juolab, į tam tikras šalis gali būti net neįleidžiami, tad būtina tuo pasidomėti išsamiau.

Kempingų taisyklės

Dažniausiai planuojantys keliauti kemperiu iškart susidaro maršrutą – kuriuo bus keliaujama ir tuo pačiu nusprendžiama – kuriuose kempinguose bus miegama. Geriausia tai daryt dar būnant namuose, kada galima ramiai, susižinoti kiekvieno kempingo taisykles, kad galėtumėte joms tinkamai pasiruošti. Kai kuriuose vietose griežtai teigiama, kad šunys turi būti pririšti be jokių išimčių. Kitais atvejais jie gali būti laisvi, tačiau tik tokiu atveju, jeigu yra socializuoti. Taisyklės yra taisyklės, tad jų laikytis reikia. Tokiu atveju saugote tiek savo, tiek kitų ramybę bei privatumą bei išvenkite nemalonumų dar prieš kelionę.

Patogus kempingo įrengimas gyvūno poreikiams

Suprantama, kad norisi, jog kelionės būtų kuo patogesnės ne tik žmogui, tačiau taip pat ir gyvūnui. Tokiu atveju reikia pasirūpinti smulkmenomis, kurios leis jam geriau jaustis net ir ilgesnių važiavimų metu.

  • Visada po ranka turėkite kuo daugiau maišelių, kurie skirti ekskrementams rinkti. Kad ir kur apsistoję – reikia pasirūpinti, kad po gyvūno tualeto reikalų – neliktų užteršta aplinka.
  • Taip pat siūlome paimti gyvūnui guolį, prie kurio yra pripratęs labiausiai ir kur galės miegoti visos kelionės metu. Geriausia –  visada vienoje vietoje. Tai bus jo saugi zona bei primins namų aplinką.
  • Kai kurie šunys pačioje pradžioje jaučia diskomfortą ilgų kelionių metu. Siekiantiems sumažinti stresą siūlome paimti jo mylimiausius žaislus, kad jis galėtų su jais atsipalaiduoti.
  • Žinoma, svarbu pasirūpinti ir specialiu maistu, kuris skirta būtent Jūsų augintiniui. Tai turėtų būti ne vien tik sausas ar konservuotas maistas, bet ir specialūs užkandukai, kuriais šuo galėtų užsiimti ilgesnį laiką, bei taip nusiraminti.
  • Taip pat reikia įsigyti pagrindinius vaistus, kurių gali prireikti šuniui. Juk rūpinatės vaistais ir sau, tiesa?

Kelionė su šunimi bus ne tik smagesnė, tačiau ir saugesnė. Tik svarbiausia – pasirūpinti, kad kelionės palydovas gerai jaustųsi.

1 Map

SUSISIEKITE SU MUMIS!


Esame pasiruošę bet kuriuo metu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Turite pageidavimų? Kažką norite sužinoti? Leiskite mums atsakyti į visus Jūsų klausimus.

+370 655 38880

Kirtimų g. 2, K5, LT-02300 Vilnius

© 2016 "puikuskemperiai.lt". Web dizainas ir programavimas WebPower