Kelionė kemperiu su mažu vaiku. Nuostabūs maršrutai Lietuvoje

Lietuva yra nuostabi šalis, kurioje yra nepriekaištingų ir dėmesio vertų vietų. Nieko keisto, kad planuojantys keliauti su vaikais savo kelionės maršrutą parengia taip, kad būtų veiklos tiek suaugusiems, tiek ir vaikams.

O pasiekti net ir pačius atokiausius Lietuvos kampelius siūlome kemperiais, kurie suteikia kelionėms daugiau komforto. Daugelis šeimų pabandę tokį keliavimo malonumą jį kartoja vėl ir vėl, kadangi keliauti namelyje ant ratų su vaiku – ypač patogu ir smagu.

Anykščių šilelio grožis

Vienas gražiausių Lietuvos miestelių laukia Jūsų. Čia pramogų gausa – labai didelė. Nuo gamtos parkų iki labirintų ar kitų vietų, kur vaikai galės aktyviai leisti laiką. Žinoma, verti dėmesio ir pažintiniai takai, apžvalgos bokštai, nuo kurių atsiveria nuostabūs gamtos vaizdai. Visų patogumui, miestelio apylinkėse įrengtas nei vienas kempingas patogiai nakvynei bei puikiam poilsiui.

Druskininkai – nuo sniego iki maudynių

Dar vienas Lietuvos lobis atostogoms su šeima yra Druskininkai, kuriuose bus ką veikti ir šaltais žiemos vakarais, ir karštomis vasaros dienomis. Kadangi čia pramogų yra labai daug – vaikai gali pasirinkti, kurios joms atrodo smagiausios bei geidžiamiausios. Mažieji dažniausiai nori išbandyti viską, todėl Druskininkų grožis ir nuostabi gamta leis mėgautis viskuo kuo tik užsimanysite.

©www.realisbeautifulstock.lt

Rumšiškių paprastumas

Kaišiadorių rajone esančios Rumšiškės labiausiai traukia ne tik kultūros paveldo objektais, bet ir Marių Regioninio parko stebuklais. Marių regioniniame parke yra gausybė nuostabių gamtos takelių, kuriuos pamatyti ir apvaikščioti rekomenduojama kiekvienam, o patogi infrastruktūra tai leis daryti ir su mažųjų kompanija.

Ežeringieji Molėtai

Tie, kurie mėgsta maudynes – būtinai turėtų aplankyti ir Molėtus, kuriuose laukia ne tik gamta, tačiau ir įvairios pramogos. Žinoma, vaikams būtinai reikia parodyti ir Molėtų observatorijos grožį, kuriame galima matysi nuostabius dangaus kūnus bei visus reiškinius vykstančius danguje.

Kauno pramogos

Planuojantiems daugiau laiko praleisti Kaune – siūlome susidaryti lankytinų vietų planą. Lankytinų vietų Kaune labai daug, visos jos yra labai skirtingos, tad aplankyti viską gali trukti nemažai laiko, tačiau įspūdį vaikams paliks tikrai. Nuo zoologijos iki Botanikos sodo, nuo nuostabių gamtos kampelių iki linksmų pramogų vietų, Senamiesčio bei kitų laikinosios sostinės stebuklų. Visa tai ir dar daugiau aptinkama Kauno mieste bei aplink jį.

©www.realisbeautifulstock.lt

Pašiliai – stumbrams

Panevėžio rajone esantys Pašiliai stebina stumbrais, kurie laikomi pačiais didžiausias gyvūnais Lietuvoje šiuo metu. Jų retenybė ir didingumas priverčia jais žavėti bet kurį žmogų, nesvarbu ar tai suaugę ar vaikai. Vaikams tokie įdomūs ir milžiniški gyvūnai tikrai patiks ir suteiks geras todėl nepraleiskite progos, nes kaip žinia šie nuostabūs gyvūnai jau ties išnykimo riba.

Pajūrio lankytinos vietos

Lietuvos pajūris – ypač nuostabus ir čia galima rasti labai daug vietų, kurios vertos visų dėmesio. Tai ir Ventės ragas, ir Olando kepurė bei žinoma, Tiškevičių rūmai.

Vietų daug, jos labai skirtingos, tad kuo daugiau pamatysite – tuo geriau pažinsite Lietuvos pajūrio kurortines vietas.

©www.realisbeautifulstock.lt

Lietuva – tokia plati, tokia nuostabi ir stebuklinga. Rodykite ją vaikams, kad mažieji ją pamiltų ir galėtų tausoti ateityje.

1 Map

SUSISIEKITE SU MUMIS!


Esame pasiruošę bet kuriuo metu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Turite pageidavimų? Kažką norite sužinoti? Leiskite mums atsakyti į visus Jūsų klausimus.

+370 655 38880

Kirtimų g. 2, K5, LT-02300 Vilnius

© 2016 "puikuskemperiai.lt". Web dizainas ir programavimas WebPower