Kelionė kemperiu. Privalumai ir trūkumai

Kemperis yra tarsi mini butas, tad suprantama, kad jame turi būti visi reikalingiausi daiktai, kurie užtikrina, kad galėsite ne tik valgyti šviežiai gamintą maistą, tačiau ir sėkmingai palaikysite higieną, turėsite erdvę atsipalaidavimui ir jausitės saugiu. Visgi, nors kemperiai tikrai yra puikus pasirinkimas, tačiau kuriems žmonėms vis dar atrodo, kad kelionės ant ratų, ypač ilgos, nėra labai patogios. Paprasčiausiai – žmonės nuo tokių pavargsta, jos yra ne tokios saugios, kaip kad lėktuvai.

Tačiau ar tikrai?

Keliauti kemperiu – apsimoka

Pradėkime nuo to, kad pats svarbiausias kemperio privalumas yra tai, kad stogas bus visada virš galvos. Tokiu atveju – bet kada galite sustoti miegui, tuo pačiu bet kada galite sustoti pavalgyti. Tai yra mini namas, kuris visada su jumis, tad ir laiko planavimas – paprastas, patogus.

Taip pat tiek Lietuvoje, tiek Europoje, visame pasaulyje yra labai daug kempingų, kur galima sustoti su savo kemperiu ir saugiai leisti naktis. Taigi, tai kur kas pigesnis pasirinkimas nei kad nakvynė viešbučiuose. Žinoma, ir įdomesnis, o kelionės su nuotykiais – vertos Jūsų dėmesio.

Taip pat visada galite keliauti ten ir tada, kai to norite. Tai reiškia, kad nereikia taikytis prie viešojo transporto. Tikėtina, kad atrasite tas vietas, kurios dar nėra pramintos turistų. Svarbiausia – bandyti.

Galiausiai, vairuoti šią manevringą transporto priemonę yra labai paprasta, tad nereikia jokių specifinių įgūdžių.

Ar yra minusų?

Visgi, galima paminėti kelias smulkmenas, kurios dažniausiai verčia daugiau pagalvoti apie keliones kemperiais. Tuo pačiu įvertinti – ar tai tikrai Jums tinkama galimybė.

Galvojantiems apie maršrutą reikia nepamiršti, kad ne visada ir ne visur galima keliauti su šia transporto priemonę, tad kartais kelionė gali būti ilgesnė siekiant atvykti iki tam tikro taško. Taip pat ne visada ir ne visur galimas kemperių parkavimas, tad, vėlgi, reikalingas detalesnis pasidomėjimas galimybėmis.

Žinoma, kemperis taip pat išvysto ir mažesnį greitį nei lengvosios transporto priemonės, tad ir tai lemia, kad taps pats tikslas siekiamas ilgesnį laiko tarpą nei su mašina. Ką jau kalbėti apie lėktuvus. Visgi, važiuojantys kemperiais dažniausiai ir vertina tai, kad gali lėtai, apgalvotai važiuoti ten, kur jiems reikia.

1 Map

SUSISIEKITE SU MUMIS!


Esame pasiruošę bet kuriuo metu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Turite pageidavimų? Kažką norite sužinoti? Leiskite mums atsakyti į visus Jūsų klausimus.

+370 655 38880

Kirtimų g. 2, K5, LT-02300 Vilnius

© 2016 "puikuskemperiai.lt". Web dizainas ir programavimas WebPower