Kaip pasirūpinti kemperiu, kad jis tarnautų dar ne vienerius metus

Nors nuosavo kemperio turėjimas šiais laikais yra retesnis pasirinkimas, kadangi daugelis prioritetą teikia nuomai, visgi, jei jį turite – reikia skirti daug priežiūros, kad ji veiktų puikiai, padėtų kasdien įveikti net ir labai didelius atstumus, bei garantuotų, kad kelionės bus saugios.

Svarbiausia – techninis saugumas

Turintiems kemperius reikia rūpintis, kad jie visada važiuotų sklandžiai. Jų priežiūra reikalauja tokio pat atsidavimo kaip ir kiekvienas automobilis. Tiesa, kemperiai gali būti ir šiek tiek lepesni, nes jų įranga susideda iš gausybės elektroninių prietaisų, kurie gali sugesti bet kurios kelionės metu. Todėl norint to išvengti, ypač važiuojant tolimose kelionėse, po nepažystamas šalis, privalo atlikti išsamią techninę apžiūrą prieš kiekvieną kelionės planavimą bei numatyti galima grėsmes.

Prieš planuodami kur vykti atostogauti, būtinai turite patikrinti, ar visi privalomi skysčiau yra vietose, tiksliau, ar jų yra tiek, kiek rekomenduojama, kad kelionės būtų saugios. Žinoma, daugiausia dėmesio reikia tikrinti stabdžiams: žiūrėkite tepalus, kaladėles, tikrinkite, ar jie gerai stabdo. Taip pat ir vairui, kuris turi suktis lengvai, stiprintuvas turi veikti kokybiškai.

Reguliari kemperio priežiūra

Ar kemperis yra transporto priemonė, ar labiau namukas? Galima sakyti, kad tai puikiai šiuos abu variantus suderinantis derinys, tad jam reikia skirti tokį dėmesį, koks būtų skiriamas automobiliams, bet ir pritaikyti tokius aspektus, kurie būtų skiriami namukams.

Reikia rūpintis ne tik jo technika, tačiau ir išvaizda. Kemperius plauti geriausia plovyklose, nes viskas bus greičiau, paprasčiau ir tuo pačiu rezultatas bus geresnis. Žinoma, valyti reikia ne tik jo išorę, tačiau ir vidų. Vėlgi, ilgą laiką nesinaudojus kemperiu – geriausia valymo darbus palikti specialistams, kurie cheminio valymo būdu paruoš transporto priemonę kelionėms.

Važiuoti tvarkingose transporto priemonėse bus kur kas maloniau, tad prieš kelionę reikia rūpintis ne tik kemperio techninėmis savybėmis, tačiau taip pat ir jo švara.

Kemperio įranga – komfortui

Kemperis nuo paprastos transporto priemonės, skiriasi tuo, kad jame yra viskas, ko gali reikėti, bet kurios ilgos kelionės metu bei suteikia didžiausią patogumą visiems važiuojantiems vien transporto priemone.

Patogumą užtikrina tokios sistemos, kurios yra ir namuose. Tai šildymo įranga, mini virtuvė, maudymuisi skirta vieta, tualetas ir visa kita, kas yra būtina ilgų kelionių metu. Kiekviena iš tų įrangų dėvisi, todėl suprantama, kad bėgant metams ją tenka atnaujinti, taisyti ar keisti nauja. Taigi, stebėkite, ar visi tinkamai atlieka savo funkcijas, ar nėra reikalingos pakaitinės dalys ir galiausiai galėsite kelionių metu jaustis taip patogiai lyg būtumėt namuose.

Nuoma – paprastesnis pasirinkimas

Nuosavas kemperis – puiki galimybė keliauti tada, kai tik užsimanote, tačiau jo išlaikymas yra ganėtinai brangus reikalaujantis parkavimuisi nemažai vietos. Todėl daugeliu atveju kemperių nuoma tampa ne tik paprastesnis bet ir finansiškai saugesni variantas.

1 Map

SUSISIEKITE SU MUMIS!


Esame pasiruošę bet kuriuo metu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Turite pageidavimų? Kažką norite sužinoti? Leiskite mums atsakyti į visus Jūsų klausimus.

+370 655 38880

Kirtimų g. 2, K5, LT-02300 Vilnius

© 2016 "puikuskemperiai.lt". Web dizainas ir programavimas WebPower