Įdomūs kemperių įsirengimo sprendimai

Kemperis yra tarsi mini namas, kuriame galima rasti tuos pačius svarbiausius daiktus, kuriuos rasite ir savo namuose. Jame yra buitinė technika, dušas, tualetas, taip pat ir spintelės daiktams, staliukai, lovos… viskas, ko gali reikėti, bet kurios kelionės metu.

Tiesa, jos gali būti dar patogesnės, jeigu išbandysite kelis mūsų patarimus, kurie padės įsirengti kemperius dar saugiau, funkcionaliau ir tuo pačiu – pigiau.

Klasifikuokite daiktus

Dažnai pergyvenama, kad kelionių metu reikia visko, o dažniausiai VISKAS – sunkiai telpa. Štai todėl labai svarbu pasirūpinti daiktais, kurie turėtų būti sudėti patogiai, jiems skirtose vietose. Siūlome ne tik daugiau spintelių bei stalčiukų, tačiau ir daugiau pakabinamų medžiaginių lentynėlių, kuriose galima laikyti smulkmenas. Svarbiausia, kad kiekvieną kartą, kai tik baigėte naudoti – daiktas sugrįžtų į ten, kur ir buvo paimtas. Tokiu atveju palaikyti tvarką bus gana paprasta ir galiausiai – visada rasite tai, ko reikia.

Svarbiausia vieta – virtuvė

Dažnai sakoma, kad kelionių metu tenka susidurti su virškinimo problemomis, tad norėdami to išvengti – turite daugiau dėmesio skirti gaminimui. Valgyti patiekalus, kurie gaminti čia ir dabar, yra šilti, o ne pirkti prekybos centruose. Žinoma, gaminimui būtina kokybiška virtuvė. Dažniausiai pergyvenama, kad kamperiuose nebus daug vietos. Visgi, tinkamas išplanavimas gali pasirūpinti, kad net ir ištisos prieskonių kolekcijos turės jiems tinkamą vietą. Galiausiai, virtuvėlėje, jeigu greta jos yra langas – galima net auginti prieskonines žoleles, tad nereikės jų pirkti, nusiskinsite visada šviežias.

Poilsio zona – svarbi

Tie, kurie keliauja labai ilgus atstumus, tai pat turi pasirūpinti, kad kemperiuose būtų poilsio zonos. Tokiu atveju nereikės kiekvieną vakarą ieškoti kempingo arba kitos gražios vietos, kuri galėtų padėti atsipalaiduoti dienos vairavimo. Tai gali būti mini supynės kemperyje, sėdmaišis ar kitas patogus krėslas. Priklausomai nuo to, kokios pramogos Jums labiausiai patinka – atitinkamai reikalinga ir poilsio zona.

 Funkcionalūs baldai

Šiais laikais gaminami gana dideli kemperiai, kuriuos valdyti yra paprasta, ir juose galima rasti pačius svarbiausi daiktus, kurie skirti visų patogumui. Ypač daug dėmesio yra skirta funkcionaliems baldams, kurie turi ne vieną funkciją. Tai reiškia, kad sofa gali virsti lova, kavos staliukas – dideliu maitinimo stalu, o kėdė – sūpynėmis. Dažniausiai nuomojamuose kemperiuose jau yra integruotos tokio tipo sistemos, kurios skirtos patogumui, tačiau papildomai galite jas įsimontuoti ir pats, kad kelionių metu turėtumėte viską, ko Jums reikia.

Vairuotojo patogumas

Galiausiai, reikia pasirūpinti smulkmenomis, kad vairuotojas visada gerai jaustųsi. Tai gali būti masažinės sėdynių užvalkalas kavos puodelis, GPS sistema ir kitos smulkmenos, kurios kelionėms suteikia daugiau patogumo ir svarbiausia – padeda išvengti greito nuovargio.

Foto: pinterest.com

1 Map

SUSISIEKITE SU MUMIS!


Esame pasiruošę bet kuriuo metu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Turite pageidavimų? Kažką norite sužinoti? Leiskite mums atsakyti į visus Jūsų klausimus.

+370 655 38880

Kirtimų g. 2, K5, LT-02300 Vilnius

© 2016 "puikuskemperiai.lt". Web dizainas ir programavimas WebPower