Įdomios pasaulio vietos, kurias galima aplankyti važiuojant kemperiu

Keliavimas kemperiu suteikia galimybę pamatyti pasaulio vietas, kurias pasiekti lėktuvu – sunku. Dažniausiai keliaujant tokia transporto priemone pavyksta patirti kur kas daugiau nuostabių nuotykių ir sutaupyti, kadangi kemperių nuoma pigi, o pasiruošti ilgoms kelionėms galima dar būnant namuose.

Svarbiausia yra susidaryti tinkamą maršrutą, tad jeigu Jums trūksta minčių – pateiksime kelias galimybes.

Aldeias do Xisto

Portugalijos grožis dažniausiai užburia, todėl visi, kurie nori keliauti, kurie nori pamatyti kuo daugiau – siūloma po Portugaliją važinėti kemperiais. Štai Aldeias do Xisto yra 24 kaimelių tinklas, kuris puikiai pravažiuojamas ne tik kemperiais bet ir dviračiais, o norintiems žygių – net pėsčiomis.

Normandija

Nuostabioji Normandija yra Prancūzijoje, tad jeigu norite pamatyti kaip atrodo pasakų kraštas – būtinai turite čia apsilankyti. Regionas labai puikiai pritaikytas turistų poreikiams, nes yra daug kempingų. Esamiems Normandijoje būtinai turite aplankyti: Camembert, Le Mont Saint-Michel ir kitas garsias vietas.

Asturija ir Kantabrija

Ispanijoje yra ne viena dėmesio verta vieta. Dėmesio sulaukia Asturija ir Kantabrija. Tai yra du regionai esantys vienas greta kito, kurie labiausiai žavi nuostabia gamta. Kelionėms puikiai tiks ne tik vasara, tačiau ir kiti metų laikai, tad būtinai palyginkite, kaip keičiasi gamta šiuose regionuose skirtingai metų laikais.

Granada

Ispanijos Granada yra labai jaukus miestelis, kuriame plačiai paplitusi arabų kultūra, tad nuostabiai atrodo dviejų skirtingų kultūrų ir tuo pačiu religijų sintezė. Įspūdingo grožio sodai, architektūriniai pastatai, žinoma, laimingi žmonės, kurie labai džiaugiasi turistais. Taip pat, yra ne vienas kempingas, tad galėsite rasti sau tinkamiausią vietą apsistojimui greitai ir lengvai

Toskana

Toskana dažnai vadinama viena svarbiausių vietų Italijoje, tad čia būtinai turi apsilankyti kiekvienas, kuris nori susipažinti ne tik su vietine gamta, tačiau ir garsiausių Renesanso menininkų gimtine: Petrarka, Botičelis, Dantė, Leonardas da Vinčis, Mikelanželas. Raskite tinkamiausią kempingą ir būtinai paragaukite vietinių gaminamo vyno, kuris kuriamas pagal ilgaamžes tradicijas.

Aukštutinis vidurio Reino slėnis

Aukštutinis vidurio Reino slėnis yra viena gražiausių vietų Vokietijoje, kuri tikrai verta savo laiko bei dėmesio. Ši vieta yra įtraukta į UNESCO kultūros paveldą, tad tai tik dar kartą įrodo, kad grožis – pritraukiantis dėmesį. Čia rasite įvairiausių architektūrinių objektų, kurie savo ilgaamžiškumą skaičiuoja jau šimtus metų.

Český Krumlov

Čekija yra taip arti mūsų, ji tokia nuostabi, tokia ypatinga, todėl keista, kad šios šalies mūsų kraštiečiai dar nėra atradę. Būtent Český Krumlov regionas yra pats nuostabiausias. Tai lyg pasakiška vieta, kurioje Jūsų laukia klaidžios senamiesčio gatvelės, taip pat ir pilys, laimingi žmonės ir viską vainikuojanti gyva gamta, kuri metų laikais – kinta.

1 Map

SUSISIEKITE SU MUMIS!


Esame pasiruošę bet kuriuo metu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Turite pageidavimų? Kažką norite sužinoti? Leiskite mums atsakyti į visus Jūsų klausimus.

+370 655 38880

Kirtimų g. 2, K5, LT-02300 Vilnius

© 2016 "puikuskemperiai.lt". Web dizainas ir programavimas WebPower