Įdomiausios pasaulio vietos, kurias verta aplankyti kemperiu

Ar įmanoma visą pasaulį apkeliauti kemperiu? Galima sakyti, kad taip. Žinoma, papildomai gali tekti pasinaudoti jūriniu transportu, taip pat ne visada pavyksta patekti į tam tikras išsvajotas vietas, tačiau bent jau pačius pagrindinius pasaulio miestus – tikrai aplankysite.

O kokios šalys labiausiai vertos dėmesio ir gali būti vadinamos svarbiausias taškais visame pasaulyje?

Italija

Viena gražiausių šalių pasaulyje yra Italija, kuri savyje puikiai sujungia architektūros lobius, žinoma, meną, taip pat ir madą. Jūsų laukia nuostabi muzika, labai skanus maistas ir daugelis kitų šaunių dalykų, kurie Italijoje yra priimtini. Žinoma, verta aplankyti tokius miestus kaip Venecija, Roma, Milanas ir Sicilija. Visos šios vietos gali būti lankomos kemperiais ir galima rasti ne vieną kempingo vietą, kur būtų galima maloniai ir saugiai ilsėsitės.

Ispanija

Po Italijos būtina aplankyti ir Ispaniją, kurioje Jūsų laukia kaitrūs vasaros ritmai, labai skanus vynas ir pačios geriausios emocijos. Vietų, kurios vertos Jūsų dėmesio – tikrai daug. Tai – ištisi miestai, o ne tik objektai. Sakoma, kad nebuvote Ispanijoje, jei nesilankėte Sagrada Familia katedroje, Guell parke, Santiago de Compostela katedroje, Pamplonos mieste ir kituose šio aistringo miesto regionuose.

Meksika

Meksika gali atrodyti labai toli, tačiau net ir ji yra pasiekiama kempingais. Žinoma, teks pasinaudoti ir jūriniu transportu, tačiau tai, kad kelionė bus ilgoka ir tuo pačiu unikali – suteikia jai savotiško spindesio. Keliauti per Meksiką yra šiek tiek pavojinga, tad būtinai lankykite tik tas vietas, kurios yra rekomenduojamos vietinių gidų. Tai yra Kankuną, Cozumel salą, Riviera Maya ar Playa del Carmen, Sierra Madre kalnus ir kitas nuostabias vietas.

Japonija

Iš Amerikos keliaujame į Aziją ir čia Jūsų laukia labai daug nuostabių šalių, kurios nustebins savo kultūra. Kemperiais gana populiaru keliauti per Japoniją, kuri vadinama tekančios saulės šalimi. Ši nuostabios kultūros ir skanaus maisto šalis kiekvienais metais sulaukia milijonų turistų, kurie stebisi ne tik gamta, tačiau ir kultūra, o dažnai ir žmonėmis, kurie turi savitą gyvenimo stilių.

Graikija

Ir vėl grįžkime į Europą, tiksliau, pietinę dalį, kuri dažniausiai džiugina ne tik geru oru, tačiau ir architektūrinių objektų gausa. Kemperiu iš Lietuvos į Graikiją pateksite labai paprastai, juolab, rasite kelionės metu daug kempingo vietų, kurios leis Jums saugiai jaustis. Kokie objektai verti dėmesio? Korfu salos, Akropolis, Kretos, Rodo ir Santorinio salos.

Australija

Šis žemynas dažniausiai atrodo pakerintis, tolimas ir sunkiai pasiekiamas. Visgi, šiais laikais galima jį aplankyti galima visai nesudėtingai, reikia tik detalaus apgalvoto maršruto. Jis reikalingas, tam, kad būtų galima spėti aplankyti ir pamatyti kuo daugiau įvairesnių vietų. Dėmesio sulaukia Didysis barjerinis rifas, kurio ilgis net 2 000 km, taip pat ir Didysis vandenskyros kalnagūbris, vis miestai bei nuostabi gyvūnija ir augmenja.

1 Map

SUSISIEKITE SU MUMIS!


Esame pasiruošę bet kuriuo metu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Turite pageidavimų? Kažką norite sužinoti? Leiskite mums atsakyti į visus Jūsų klausimus.

+370 655 38880

Kirtimų g. 2, K5, LT-02300 Vilnius

© 2016 "puikuskemperiai.lt". Web dizainas ir programavimas WebPower