Į ką atkreipti dėmesį renkantis kemperį?

Automobiliniai nameliai yra vis labiau populiarėjanti transporto priemonė, kuri dažniausiai skirta pažintinėms atostogoms. Kadangi jų kainos nėra labai mažos – dažniausiai pasinaudojama nuomos galimybėmis, kurios leidžia gana pigiai apkeliauti ne tik Lietuvą, tačiau ir visą Europą. Visos kelionės metu svarbu aplankyti populiariausias turistines vietas ir atrasti dar ne pramintas vietoves.

Norėdami paprasčiau rasti tinkamiausią kemperį nuomai – visada geriausia konsultuotis su specialistais, kurie tiksliai įvertinę Jūsų poreikius – gali padėti rasti tinkamiausią variantą. Visgi, prieš einant į konsultaciją – taip pat siūlome pasiruošti ir Jums, įvertinti kelis aspektus, kurie padės tiksliau suprasti savo poreikius.

Kemperių tipai

Kemperis – tai nėra lengvoji transporto priemonė, turinti papildomus patogumus, kurie gali užtikrinti patogesnį važiavimą. Kemperis yra skirtas apsigyvenimui, o ne trumpoms kelionėms. Tai turistinis namelis, kuriame yra tokie gyvenimui būtini daiktai kaip kad šildymo sistemos, gaminimo įranga, miegojimui skirtos vietos, tualetas, dušas ir t.t.

Lietuvoje dažniausiai nuomojami alkoveno tipo kemperiai, kurie turi miegamą lovą virš kabinos. Dažniausiai jų aukštis siekia iki 3 metrų ir juose sėkmingai keliauja net iki 7 žmonių. Tai ypač puikus pasirinkimas šeimai, kadangi ši transporto priemonė pasižymi gana mažomis degalų sąnaudomis.

Mažesniam žmonių skaičiui labiausiai tinkami pusiau integruoti kemperiai, kuriuose patogiai keliauja iki 4 žmonių. Tokiu būdu galima sutaupyti pinigų skirtų degalams bei pati transporto priemone yra valdoma lengviau ir manevringiau.

Kemperio kaina

Natūralu, kad kaina yra vienas svarbiausių kriterijų, kuris vertinamas ieškant tinkamiausios transporto priemonės. Kaina parai gali kisti nuo keliasdešimties iki šimto eurų ir daugiau, tad įvertinkite savo biudžetą ir galimus pasirinkimus ir raskite sau tinkamiausią variantą.

Taip pat, svarbus rodiklis – patogumas. Kadangi ši transporto priemonė bus Jūsų namais savaites ir net mėnesius, todėl verta investuoti daugiau, tačiau būti ramiam, kad kelionės nebus prailgusios ar labai nepatogios.

Gamintojas

Dar vienas aspektas pasirinkimui yra gamintojas, dažniausiai nuomotojai neskiria tam daug dėmesio, kadangi tai nėra prioritetas. Visgi, plačiau pasiskaityti apie gamintojus taip pat verta. Rinkitės tokių pripažintų gamintojų pasiūlą kaip FIAT, BENIMAR, RIMOR, Renault ir kiti.

Metai – smulkmena?

Kemperio pagaminimo metai tikrai nėra smulkmena. Jie dažniausiai lemia sunaudojamas degalų sąnaudas, o tai tikrai daugeliui yra labai svarbu. Taip pat – tai gali būti esminė informacija apie kemperio patogumą. Kadangi šiais laikais iš kemperių yra tikimasi, kad jie pilnai atstos namus, suprantama, kad  reikalingas ir geras dušas, patogi lova ar mini virtuvė su visa joje būtina įranga.

Transporto priemonės galingumas

Galiausiai, dėmesio vertas faktorius yra ir galingumas. Kuo daugiau keliausite – tuo galingesnė technika Jums reikalinga, kad ji kasdien galėtų įveikti šimtus kilometrų ir nekeltų jokio nepatogumo kelionių metu, negestų, važiuotų sistemingai ir sėkmingai.

1 Map

SUSISIEKITE SU MUMIS!


Esame pasiruošę bet kuriuo metu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Turite pageidavimų? Kažką norite sužinoti? Leiskite mums atsakyti į visus Jūsų klausimus.

+370 655 38880

Kirtimų g. 2, K5, LT-02300 Vilnius

© 2016 "puikuskemperiai.lt". Web dizainas ir programavimas WebPower