Dažniausiai užduodami klausimai apie kemperių nuomą

Kadangi Lietuvoje kemperių nuoma tampa vis dažniau užsakoma paslauga – nurodysime svarbiausius aspektus, tiksliau – atsakysime į svarbiausius klausimus, kurie dažniausiai kyla planuojantiems pasinaudoti šia paslauga. Žinoma, geriausia individualiai tartis su paslaugos tiekėju, kuris ne tik atsakys į užklausas, tačiau ir padės rasti tokį kemperio variantą, kuris labiausiai tinka Jūsų keliamus kriterijus.

Kas gali vairuoti nuomojamą kemperį?

Dažniausiai nuomos galimybės suteikiamos asmenims, kurie yra pilnamečiai, tačiau vairuoti tokią transporto priemonę gali tik asmuo, kuris turi ne mažesnį nei 3 metų stažą ir, žinoma, B kategorijos teises.

Kas atsakingas už transporto priemonės mechaninį saugumą?

Pirmiausia – nuomotojas, kuris suteikdamas transporto priemonę garantuoja, kad ji yra techniškai tvarkinga. Eksploatacijos metu pats vairuotojas turi pasirūpinti, kad bake visada būtų degalų, taip pat reguliariai tikrinti, ar užtenka tam tikrų sistemai reikalingų skysčių. Žinoma, toks tikrinimas reikalingas tik tokiu atveju, kai kemperis nuomojamas ilgam laiko tarpui, tačiau pastebėjus pakitusį variklio darbo ar skleidžiantį garsą rekomenduojama pasitarti dėl to su nuomotoju, kuris ir patars kokių veiksmų derėtų imtis.

Kokie dokumentai bus duodami su nuomojama auto?

Nuomininkas gaus ne tik transporto priemonės raktelius, tačiau ir dokumentus, kuriuos gali tekti pateikti pareigūnui, jeigu Jus sustabdys. Gaunami mašinos dokumentai, draudimą patvirtinantys dokumentai bei dokumentai patvirtinantys, kad transporto priemonė yra techniškai tvarkinga ir gali būti eksploatuojama keliuose.

Ar galima su nuomotu kemperiu vykti į užsienį?

Taip, dažniausiai tai nesukelia jokių problemų, tačiau kai kuriais atvejais galima paprašyti patikrinti maršrutą. Visgi, tai nesutrukdys kelionės, todėl net jeigu ir planuojate važiuoti aplink Europą – pirmyn!

Kaip pasirinkti tinkamiausią kemperį?

Žinoma, visada verta tartis su pardavėjais, kurie įvertina kiekvieno kliento poreikius gali padėti rasti tinkamiausią judėjimo priemonę. Taip pat mes esame parašę tekstą, kuriame dalinamės patarimais, kurie padės rasti tinkamiausią kemperį. Tekstą rasite kitame NAUJIENŲ skilties parengtame tekste.

Kiek kainuoja kemperio nuoma?

Nėra vieningo atsakymo į šį klausimą, kadangi yra labai platus kemperių pasirinkimas. Vieni kainuoja pigiau, kai tuo tarpu kiti – daugiau. Dažniausiai kaina kinta nuo transporto priemonės pagaminimo datos, taip pat – galingumo, kuro sąnaudų, galiausiai – komforto. Svarbiausia nepamiršti, kad saugumas ir patogumas yra didžiausias prioritetas, todėl taupyti šiais klausimais neverta ir gali būti pavojinga.

Pakliuvau į avariją. Ką daryti?

Tokiais atvejais, kai su nuomojamu kemperiu patyrėte avariją – svarbiausia yra nepasimesti ir, žinoma, užtikrinti, kad visi kelionės dalyviai būtų sveiki. Įvykus eismo nelaimei reikia elgtis pagal visus KET reikalavimus. Žinoma, reikia iškviesti policiją, užpildyti svarbius dokumentus bei susisiekti su nuomotoju dėl to. Kas laukia Jūsų, kaip nuomotojo? Kiekvienu atveju taisyklės varijuoja, todėl nuomojantis reikia kuo detaliau susipažinti su smulkmenomis, kad atsiradus tokiems nesklandumams – žinotumėte kokios yra Jūsų teisės.

Jeigu turite daugiau klausimų – visada geriausia yra tartis su kemperių nuomą teikiančiais asmenimis ar įmonėmis, kurie plačiau atsako į visus klausimus ir pateikia konkrečia informaciją.

1 Map

SUSISIEKITE SU MUMIS!


Esame pasiruošę bet kuriuo metu atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Turite pageidavimų? Kažką norite sužinoti? Leiskite mums atsakyti į visus Jūsų klausimus.

+370 655 38880

Kirtimų g. 2, K5, LT-02300 Vilnius

© 2016 "puikuskemperiai.lt". Web dizainas ir programavimas WebPower